Společnost TopGis, s.r.o. hledá posilu do svého týmu na pozici PILOT letecké fotogrammetrie. Jsme společnost s dlouholetou praxí v oboru geoinformačních technologií. Provádíme letecké snímkování vlastní flotilou letadel a naše podklady můžete vidět na portálu Mapy.cz nebo na GisOnline.cz.

Náplň práce:

  • Kompletní příprava fotoletu včetně vyřízení potřebných povolení a koordinace se složkami ŘLP
  • Předletová a poletová příprava letounů
  • Provádění fotoletů v rámci Evropy na letounech P.68C-TC a Cessna 404 v souladu s dokumentací SPO provozovatele

Požadavky na uchazeče:

  • Platná licence CPL(A) s kvalifikací MEP/IR
  • Licence FI(A) a zkušenosti na letounech MEP výhodou
  • Minimální nálet 500h, z toho 300h jako PIC
  • Platný Medical 1. třídy
  • ICAO English level 4 a výše

Očekáváme:

  • Samostatnost, pečlivost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • Časovou flexibilitu z důvodu velmi specifických nároků na počasí v daném provozu

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti, firemní benefity
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Zajistíme přeškolení na provozované letouny a další nezbytná školení
  • Základna na letišti Brno-Tuřany LKTB
  • Termín nástupu – co nejdříve

Zaujala Vás naše nabídka?

V případě Vašeho zájmu nám pošlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu: kariera@topgis.cz

Pro umožnění výběrového řízení na danou pracovní pozici bude TopGis, s.r.o. jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti TopGis, s.r.o., poskytujete své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:
– na přístup k osobním údajům,
– na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů,
– na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovány protiprávně,
– na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech,
– na přenositelnost údajů a
– vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a
– obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.