Poškozené chodníky, zničené dopravní značení, výtluky na silnicích, nefungující veřejné osvětlení, přeplněné nebo poškozené odpadkové koše, nelegální skládky, unikající pára, zničený mobiliář v parcích a mnohé další nedostatky. To jsou výzvy, se kterými se můžete setkat ve svém městě nebo obci. Avšak jsou to také výzvy, kterým můžete čelit a na které můžete upozornit pomocí mapové služby GisOnline.

Využijte možností moderních digitálních technologií ke zlepšení interakce s obyvateli! Naše aplikace pro mapování závad a nedostatků poskytuje možnost občanům snadno a účinně signalizovat jakékoli problémy v prostoru města či obce. Aplikace pro hlášení problémů je snadno dostupná a bezplatná pro každého uživatele, ať už přes mobilní telefon, nebo přes internetový prohlížeč.

Proč využívat hlášení závad v obci?

Občané se pomocí této aplikace mohou aktivně podílet na údržbě a správě svého města nebo obce. Aplikace však může interně využívat město pro vlastní potřeby (městská policie, technické služby, správa majetku atd.). Aplikaci si může občan stáhnout prostřednictvím Google play nebo využít webovou aplikaci. Aplikace byla vytvořena s cílem zajistit jednoduché ovládání pro zaměstnance městských a obecních úřadů i pro veřejnost. Na základě několika kliknutí v mobilním telefonu se aktivuje proces řešení problému v rámci GisOnline. Poskytnuté informace lze chronologicky řešit a mít tak v rámci GisOnline evidenci stavu každého jednotlivého případu.

Chci další informace

Zanechte nám Váš kontakt. Ozveme se Vám a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro Vás.