Šikmé letecké snímky jsou potřeba všude tam, kde nestačí kolmé snímky. Umožňují vytváření podrobných 3D modelů rozsáhlých území nebo celých měst tím, že poskytuje více perspektiv na budovy a terén. Fotografie pořízené z různých úhlů jsou kombinovány, aby se vytvořila komplexní a přesná 3D reprezentace oblasti. Tato technika nabízí bohaté detaily a hloubku, což je ideální pro mapování městské zástavby, fasád budov, výškových objektů a rozsáhlých průmyslových areálů.

Další uplatnění tohoto mapování:

  • Propagace nákupních center, wellnes areálů a aquaparků

  • Mapování městské zástavby pro dokumentaci státní správou

  • Zpracování snímků přírodních oblastí a objektů pro turistický ruch

  • Dokumentace výstavby budov a areálů developerskými společnostmi

  • Prezentace průmyslových a prémiových nemovitostí realitními kancelářemi

TopGis - Šikmé snímkování

Dle účelu, pro který se vytváří, je třeba, aby technologický manager správně určil výšku letu, úhel snímkování, směry přeletů a způsob zpracování dat. Dle tohoto zadání musí následně pilot, společně s technikem, který obsluhuje snímací systém, provést přelety nad mapovaným objektem. Po sběru dat a kontrole kvality jsou data softwarově zpracována.

Naše řešení

Disponujeme sehraným týmem geoinformačních odborníků s letitou praxí v realizaci šikmého snímkování a jedním z nejpokročilejších snímacích systémů UltraCam Osprey 4.1 kombinující kolmý senzor se čtyřmi šikmými senzory. Díky tomu jsme schopni úspěšně realizovat i zakázky s velice specifickými požadavky. Spolupracujte s profesionály a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou.

Chci další informace

Zanechte nám Váš kontakt. Ozveme se Vám a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro Vás.