Kontaktní formulář

TopGis, s.r.o.

  • Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno

  • +420 511 154 511

  • info@topgis.cz

  • www.topgis.cz

  • IČ: 29182263

  • DIČ: CZ29182263

  • Datová schránka: qh6yug7

Mapa

Obchodní kontakty

Drahomíra Zedníčková
Drahomíra Zedníčkovávýkonná ředitelka
Drahomíra je odpovědná za řízení a rozvoj naší společnosti. Tuto roli zvládá na jedničku především díky letitým zkušenostem na obchodně-technických pozicích a zaměření na výsledky. Volný čas tráví se svou rodinou, věnuje se turistice a radost jí uděláte dobrým vínem.
Petr Navrátil
Petr Navrátilobchodní ředitel pro zahraničí
Petr má na starosti obchodní a technická jednání s našimi zahraničními klienty. Ve své práci je skutečný profesionál, který disponuje 22 lety zkušeností v oboru. Ve volném čase se věnuje své rodině a rád tráví čas relaxací na chalupě.
Ing. Vladimír Plšek, Ph.D.
Ing. Vladimír Plšek, Ph.D. technologický manažer
Vladimír má perfektní přehled o nových geoinformačních technologiích, jejichž adaptací pomáhá naší společnosti zůstat na technologické špičce. Ostatně geoprostorové technologie ho provází i v osobním volnu při geocachingu a cyklistice.
Ing. Slavomír Kubánek
Ing. Slavomír Kubánekobchodně – technický manažer
Slávek má na starosti obchodní a technická jednání, ohledně GisOnline mapové aplikace, především na obcích a městech. Od roku 1994 se věnoval výrobě geodetických dat. Ve volném čase se věnuje lednímu hokeji, basketbalu a cyklistice. Rád tráví volný čas i s rodinou na Vysočině.
Bc. Karel Husák
Bc. Karel Husákobchodně – technický manažer
Karel má na starost obchodní a technické jednání na obcích a městech. Ve volných chvílích se věnuje florbalu, cyklistice a rád tráví čas v přírodě na cestách.
Mgr. Jiří Veselý
Mgr. Jiří Veselýobchodně – technický manažer
Jirka vede svá jednání se společnostmi, firmami a také s veřejnou správou. Má dlouholeté zkušenosti ze soukromého a také veřejného sektoru. Jízda na motorce je pro něj dobrou relaxací k načerpání nových sil. Když prší je kniha a malá sklenička vína dobrým společníkem.
Ing. Naděžda Vlachová
Ing. Naděžda Vlachovápodpora obchodu
Naďa má na starosti administrativní činnosti včetně vyřizování drobných zakázek od příjmu objednávek, distribuci digitálních dat až po vyhotovení rámovaných tisků map. Volný čas věnuje péči o rodinu a zahradničení.
Simona Hypešová
Simona Hypešovápodpora obchodu
Simona má na starosti administrativní činnosti, organizaci schůzek a přípravu propagačních materiálů. Ve volném čase se věnuje volejbalu, geocachingu a rodině.