Jsme společnost složená z týmu 5 desítek praktických inovátorů s dlouholetou praxí v oboru a softwarových inženýrů. Patříme k technologickým leaderům v oblasti geoinformatiky a zajišťujeme data pro tvorbu mapových podkladů portálu mapy.cz. Disponujeme vlastními letadly včetně snímacích senzorů. Do našeho vozového parku patří automobily, které pořizují panoramatické záběry našich měst a vesnic.

Historie

Náš tým, známý pod obchodní firmou TopGis, s.r.o., se zná již řadu let. Začínali jsme jako zaměstnanci významných firem z prostředí geoinformatiky, kteří s postupem času odborně a kariérně vyspěli do vedoucích pozic.

V roce 2009 jsme dostali příležitost k založení vlastní obchodní společnosti pod záštitou zkušeného finančního investora. Po pečlivém zvážení naší situace a výhod, které práce ve své vlastní společnosti přináší, jsme se rozhodli této možnosti využít.

Investicí 60 mil. Kč do kvalitní techniky pro pořizování geoprostorových dat a úročením našich téměř dvě dekády získávaných zkušeností se nám podařilo velmi rychle získat pozici a pověst technologického lídra v oboru, který se věnuje pořizování a zpracování geoprostorových dat.

Firemní kultura

Kromě technologií, odborností a letitých zkušeností staví naše společnost také na přátelské firemní kultuře.

Jsme praktičtí inovátoři. Žene nás kupředu touha aplikovat do řešení potřeb našich zákazníků stále vyspělejší geoinformační technologie. Zároveň ale nezapomínáme na význam mezilidských vztahů. Mezi sebou i s našimi zákazníky udržujeme dlouholeté přátelské vztahy založené na vzájemné důvěře a férovosti.

Produkty a služby

Naše portfolio lze rozdělit do tří hlavních skupin služeb.

První skupinou je sběr geoprostorových dat prostřednictvím našich letadel, vozidel a snímacích systémů. Druhou skupinou je zpracování těchto dat za pomoci moderních softwarových řešení. A třetí skupinou jsou řešení upravená na míru, které kombinují individuálně uzpůsobený sběr, zpracování a prezentaci geoprostorových dat.

Všechna naše data, služby a aplikace jsou v souladu s GDPR.

Zákazníci

Mezi naše zákazníky patří řada významných českých i zahraničních komerční organizací, veřejných správních a samosprávních institucí. Zrealizovanými projekty se nechte inspirovat na stránce referencí.