Novinky

Nenechte si ujít žádnou důležitou událost či trend z oblasti geografických informačních systémů. Zjistěte na čem právě pracujeme nebo kde se s námi můžete setkat.

Náš tým

Poznejte tým společnosti TopGis. Naši odborníci Vám pomohou porozumět prostorovým datům a přinesou Vám inovativní a efektivní řešení pro vaše potřeby.

Technika

Pro sběr geografických dat používáme vlastní letadla s nemodernějšími senzory na trhu. Pro účely pasportizace jsme vyvinuli vlastní systém mobilního mapování a pro malé zakázky používáme bezpilotní prostředky.

Společnost

Společnost TopGis se zaměřuje na poskytování špičkových řešení v oblasti geografických informačních systémů pro různé odvětví, včetně urbanismu, dopravy, environmentálního plánování a mnoha dalších.

Reference

Naše spokojené zákazníky spojuje nejen kvalita našich služeb, ale i dlouhodobý vztah založený na důvěře a úspěšné spolupráci. Prohlédněte si naše reference a připojte se k řadě spokojených partnerů.

Rozvojové projekty

Díky finanční podpoře EU můžeme realizovat naše inovativní nápady a projekty, které posilují udržitelnost, konkurenceschopnost a sociální prospěch.

Chci další informace

Zanechte nám Váš kontakt. Ozveme se Vám a společně vymyslíme ideální řešení přímo pro Vás.