Včera k nám dorazila nová UltraCam Osprey 4.1 – velkoformátová letecká kamera pro šikmé snímkování od Vexcel Imaging, kterou jsme vybalili a nainstalovali na letadlo. Tento pokročilý systém zvyšuje naše schopnosti ve vytváření interaktivních 3D modelů měst a budov, což nám umožňuje dodávat zákazníkům vizualizace s více detaily a přesností. S UltraCam Osprey 4.1, který je určen pro šikmé letecké snímkování, můžeme zaznamenávat plošná data s vysokou efektivitou a přesností.

TopGis se věnuje projektům šikmého snímkování od roku 2013. Za deset let jsme pořídili data ve více než 230 městech České republiky, v některých i opakovaně. Máme nespočet zkušeností se zpracováním šikmých leteckých snímků až do 3D vizualizací a s jejich publikací pro klienty v našem datovém centru. Klientům nabízíme komfortní práci v GIS aplikaci Skyline TerraExplorer s realistickým 3D modelem lokality a umožňujeme připojit nepřeberné množství vrstev a posuzovat v nich komplexně situaci libovolně velkých lokalit. Šikmé snímky je možné připojit i v mapové aplikaci GisOnline, kde z nich lze měřit či pasportizovat.

Investice do UltraCam Osprey 4.1 je strategickým rozhodnutím, které nám umožní přinášet ještě kvalitnější a detailnější snímky, 3D vizualizace a inovace v oblasti digitálních dvojčat. S novou technologií se připravujeme expandovat i za hranice České republiky.