Připravili jsme pro vás zbrusu novou verzi mobilní aplikace hlášení závad. S pomocí této aplikace umožníte občanům jednoduše na úřad nahlásit jakoukoliv závadu, nepořádek, či předat jiný podnět.

Nová aplikace mobilního hlášení závad je dostupná pro mobilní telefony Android v Google store, kde ji nyní doporučujeme stávajícím uživatelům aktualizovat. Hlášení závad je k dispozici i jako „progresivní webová aplikace“, kterou lze použít i na iPhonech, nebo na PC a není ani nutné ji instalovat.

Chytrý mobil má dnes po ruce téměř každý. Občané tak mají příležitost aktivně se podílet na zlepšování svého okolí a mají jistotu, že jejich hlášení jsou rychle adresována a řešena. Úřad má efektivní nástroj pro rychlou identifikaci, řešení a přehled problémů ve veřejném prostoru, což vede ke zlepšení infrastruktury a služeb. Všechna hlášení se přehledně zobrazují nad mapou a lze u nich dohledat stav řešení.

Aplikace Hlášení Gisonline.cz pro android přístroje je již dostupná na Google play. Pokud máte jiný operační program lze použít PWA aplikaci, kterou jde přidat na plochu provozovaného zařízení.

Naistalujte si aplikaci do vašeho zařízení s androidem

Více o mobilní aplikaci se dozvíte zde.