MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU
PRVNÍ ROČNÍK NÁRODNÍ SOUTĚŽE CHYTRÁ MĚSTA PRO BUDOUCNOST 2017 ZNÁ VÍTĚZE

Poté, co letos v červnu na Pražském hradě ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová předala ocenění vítězům kategorií MODEL a OSOBNOST SMART CITY 2017, vybrala v závěru září Odborná porota národní soutěže CHYTRÁ MĚSTA PRO BUDOUCNOST vítěze také v kategoriích PROJEKT a IDEA 2017. Z nominovaných řešení, která do soutěže přihlásili jak představitelé veřejné správy, tak dodavatelé chytrých řešení, určili porotci soutěže ve druhém kole hodnocení i na základě výsledků osobních návštěv a pohovorů držitele titulů CHYTRÁ OBEC, CHYTRÉ MĚSTO, CHYTRÝ REGION a CHYTRÁ IDEA SMART CITY. Kategorie PROJEKT představuje realizovaná chytrá řešení, ať již v plném či pilotním provozu. Hodnocení odráží míru jejich proveditelnosti, udržitelnosti, dosažených úspor, využití opendat a zapojení občanů. Porota nejvýše ocenila tyto obce a tyto projekty:

Ve velikostní kategorii „obec o 10 tisíc obyvatel“ získaly TITUL CHYTRÁ OBEC 2017 HODONICE s projektem „Řešení mapových služeb GisOnline“. Obec uskutečnila uživatelsky jednoduchý systém webové mapové aplikace „na míru“, která je velmi efektivním, přesným a pravidelně aktualizovaným řešením pro evidenci, řízení a správu majetku. Jde o rozhraní, které obec publikuje široké veřejnosti a zejména svým občanům.

Máme velkou radost, že jsme společně s obcí Hodonice uspěli v soutěži Chytrá obec 2017. Naše webová aplikace GisOnline plní naše očekávání a stává se běžným nástrojem pro pořízení a efektivní správu majetku měst a obcí. Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, nebo navštivte stránku www.gisonline.cz.

GisOnline obce Hodonice